Tegu gailisi tie, kurie nedalyvavo…

2021 spalio 11-15 dienomis prof. S.Martinaitytės, prof. A.Eitmanavičiūtės ir as. K. Kaklauskaitės iniciatyva VDU Muzikos akademijoje vyko prof. Michael Woodwood (Londonas) aktorinio meistriškumo kursai „Režisūrinis arijos sprendimas“. Darbas buvo labai intensyvus, bet tie studentai, kurie aktyviai dalyvavo šiuose kursuose buvo labai patenkinti darbu. Jie sužinojo labai daug naujo: kaip pajungti savo kūną dainuojant kūrinius, kaip naudoti septynis skirtingus įtampos laipsnius, kaip reikiamu momentu atsipalaiduoti ir pan.

Kursuose aktyviai dalyvavo ir bakalaurai, ir magistrai: Gytis Murauskas (M2), Rokas Jasikas (M2), Ugnė Matukaitytė (M1), Vita Džiulna (B4), Paulius Katiliavas (B2), Kristupas Bauža (B2), Emilija Bagdonaitė (B2), Ieva Vaivadaitė (B1), Violeta Šimulynaitė (B1) – prof. Sabinos Martinaitytės klasės studentai; Ilja Plotnikov (B3) – doc. G. Prunskaus kl., Marius Bytaustas (B3) – doc. N. Kukulskienės kl., Povilas Strikaitis (M2) – prof. T. Ladigos kl.

Daug naujo sužinojo ir pianistai, dalyvavę kursuose: Domantė Matulevičiūtė (M2) – as. K. Kaklauskaitės kl., Vardan Geodakyan (M1) – prof. A. Eitmanavičiūtės kl.

Tegul gailisi tie, kurie pabijojo, nenorėjo ar dėl kitų priežasčių nedalyvavo šiuose intensyviuose, bet labai naudinguose kursuose.

Paspaudus ant paveikslėlio, jis padidės