Tradicijos tęsiasi

2022 sausio 8 d. į Radisson Hotel Kaunas konferencijų salę rinkosi TS-LKD Kauno skyriaus nariai. Po ilgos pauzės čia vėl įvyko tradicinė partijos narių sueiga „Trys karaliai“. Šventėje dalyvavo LR Seimo narė, Švietimo, mokslo ir sporto ministrė  Jurgita Šiugždinienė, LR Seimo narė, finansų ministrė Gintarė Skaistė, LR seimo narys Andrius Kupčinskas, Europalramentaras Liudas Mažylis ir kiti garbūs asmenys.

Šventinę programą paruošė ir atliko VDU Muzikos akademijos profesorių Sabinos Martinaitytės ir Audronės Eitmanavičiūtės studentai, tarptautinių konkursų laureatai Rokas Jasikas, Gytis Murauskas, Ugnė Matukaitytė, Vita Džiulna, Paulius Katiliavas, Kristupas Bauža. Pianistė ir koncerto vedėja prof. Audronė Eitmanavičiūtė.

PROGRAMA

1. Kernagis, „Baltas paukštis“ – visi koncerto dalyviai;
  2. Kuprevičius, Skalno daina, miuziklas „Devynbėdžiai“ – Gytis Murauskas;
  3. Lopas, parafrazė lietuvių l. dainos „Pūtė vėjas“ tema – Vita Džiulna;
  4. Klova, l. l. d. „Anoj pusėj Dunojėlio“ – Kristupas Bauža;
  5. Makačinas, „Grįžkite, paukščiai“ – Gytis Murauskas;
  6. Savinienė, „Lietuva“ – U. Matukaitytė, V. Džiulna, G. Murauskas, R. Jasikas;
  7. Barkauskas, „Varlė ir jautis“ iš vok. c. „Trys satyriniai paveikslėliai“ – Rokas Jasikas;
  8. Kulikauskas, „Giedu giesmelę“ – Paulius Katiliavas + visi dalyviai.
  9. Petrauskas, „Bernužėli, nesvoliok“ – Gytis Murauskas;
  10. Raudonikis, „Paskutinis tango“ – Ugnė Matukaitytė;
  11. Klova, Naglio arija, op. „Vaiva“ – Gytis Murauskas;
  12. Kuprevičius, duetas „Negaliu nedainuot“ – U. Matukaitytė, G. Murauskas;
  13. Kernagis, „Linksminkimos“ – visi koncerto dalyviai.
  14. Kernagis, „Kaip gražu miške“ – G. Murauskas, R. Jasikas + visi koncerto dalyviai.Publika koncertinę programą palydėjo gausiais aplodismentais ir šūksniais Bravo, tą liudija ir socialiniuose tinkluose europarlamentaro Liudo Mažylio paskelbtas įrašas:

„Po ilgokos pauzės Kaune rinkosi mūsų bendrapartiečiai. Kalbėjo 2 ministrės, keli Seimo nariai, 1 kuklus europarlamentaras (pagal EP įprotį kalbėjau tik minutę), buvo įteikta raštų, o įspūdingiausia dalis – VDU Muzikos akademijos dainininkų koncertas.“.