Unikali galimybė VDU studentams

„VDU Verslo praktikų centras“ (VPC) drauge su „Junior Achievement“ pristato VDU studentams skirtą idėjų kūrimo ir verslo įkūrimo simuliacinį projektą – IDĖJOS EFEKTĄ, pagrįstą „JA StartUp“ programos principais. Tai trijų mėnesių trukmės idėjų įgyvendinimo kelionė, kurioje dalyvius lydės mentoriai ir savo srities ekspertų komanda. O geriausiai pasirodę turės galimybę atstovauti Lietuvą tarptautinėje startuolių konferencijoje Graikijoje.

„Junior Achievement“ sukaupta ilgametė praktika leis studentams patirti, ką reiškią drauge su bendraminčiais įsteigti ir valdyti savo įmonę. Padės išgryninti, kaip jų asmeniniai talentai galėtų būti panaudoti idėjų realizavime ir verslo kūrime.

Tuo tarpu, VDU Verslo praktikos centro rengiamuose patirtimi pagrįstuose mokymuose ir stovyklose dalyviai ugdys verslumo įgūdžius ir formuos inovatyvų požiūrį, kuriuo pulsuoja dabartinė darbo rinka. Ši patirtis leis studentams kurti savo karjeros kelią, o darbo paieškose būti patraukliu darbuotoju.
IDĖJOS EFEKTE komandos bus buriamos aplink vieną ar kitą idėją arba aplink bendrą studentus dominančią temą (pvz. zero waste). Tad projekte laukiami dalyviai tiek jau vystantys projektus, tiek dar tik norintys išbandyti savo jėgas idėjos vystymo ir įgyvendinimo procese.

Kreipiamės į Jus, norėdami paprašyti pasidalinti šia informacija. Galbūt savo studentų rate pažįstate iniciatyvių, kūrybiškų ir idėjas kuriančių studentų (bakalaure, magistre ar doktorantūroje studijuojančių), kuriems būtų vertinga ir įdomi ši patirtis? Labai kviestume pasidalinti šia galimybe su jais.

Detalią informaciją apie projektą rasite

prisegtuke

Studentai kviečiami registruotis individualiai ar jau su suburta komanda iki vasario 10 d. užpildydami anketą: http://bit.ly/Idėjos_Efektas