VDU MA dėstytojų ir studentų koncertas „Ukraina, mes esame su tavimi“VDU Didžiojoje auloje

Įrašo nuoroda: https://youtu.be/lwT3si2UNgg

VDU Muzikos akademijos profesorės A.Eitmanavičiūtės iniciatyva 2022 kovo 3 d. VDU Didžiojoje Auloje įvyko VDU Muzikos akademijos dėstytojų ir studentų koncertas „Ukraina, Mes esame su Tavimi“ – „Україно, ми з тобою“, skirtas Ukrainos palaikymui. Karui Ukrainoje abejingų nėra. Į profesorės Audronės Eitmanavičiūtės kvietimą iš karto atsiliepė akordeono, styginių ir pučiamųjų skyrių bei dainavimo katedros dėstytojai ir studentai. Dėkojame visiems už profesionalumą, susitelkimą ir jautrumą visiems dalyvavusiems ir padėjusiems organizuoti tokį svarbų šiuo neramiu metu renginį.

Koncerte dalyvavo dėstytojai: docentas Egidijus Bavikinas, docentas Giedrius Prunskus, lektorė Kotryna Kaklauskaitė, docentė Šviesė Čepliauskaitė, lektorius Nerijus Jakštonis, asistentės Gabrielė Bukinė, Gabrielė Kuzmickaitė-Žukauskienė, profesorė Audronė Eitmanavičiūtė; koncertmeisterės: Loreta Chaidari, Daina Marcinkevičiūtė; studentai: Aistė Mikutytė, Liubov Drozd, Mangirdas Kundrotas, Rugilė Ambrozevičiūtė, Martyna Kalendraitė, Marius Dominykas Sakavičius, Alma Petrauskaitė, Kristine Jeganian, Vardan Gyodakyan, Emilija Bagdonaitė (prof. S. Martinaitytės kl.), Ugnė Matukaitytė (prof. S. Martinaitytės kl.), Gytis Murauskas (prof. S. Martinaitytės kl.). Norisi padėkoti ir netiesioginiams koncerto dalyviams, Kristupui baužai ir Pauliui Katiliavui, padėjusiems išvengti įvairių techninių nesklandumų. Koncertą vedė doc. Aleksandras Rubinovas.

Renginyje dalyvavo ir VDU rektorius prof. J. Augutis.

PROGRAMA

1. Kuprevičius, ž. H. Kunčiaus, „Šaukinys Ukrainai“ – N. Jakštonis

2. Aleksandras Rubinovas

3. I. F. Biber, Passagalia smuikui solo – Aistė Mikutytė

4. B. Filts, Lemkivska song – Liubov Drozd

5. Mascagni, Romanza di Santuzza, op. „Cavaleria rusticana“ – Gabrielė Kuzmickaitė, Audronė Eitmanavičiūtė

6. J. Williams, „Unforgettable“ – Mangirdas Kundrotas

7. G. Kuprevičius, „Šaukinys Ukrainai“ – R. Ambrozevičiūtė

8. B. Dvarionas, Radvilos arija, op. „Dalia“ – Giedrius Prunskus, Kotryna Kaklauskaitė

9. Z.Bružaitė, „Bangos“ – Šviesė Čepliauskaitė

10. H.Wieniawski, „Reverie“ – Martyna Kalendraitė, Kotryna Kaklauskaitė.

11. G.Puccini, Aria di Cavaradossi, op. „Tosca“ – Egidijus Bavikinas, Audronė Eitmanavičiūtė

12. V. Zubitsky – „Flumen“ – Alma Petrauskaitė, Kristine Jeganyan

13. G.Gershwin, “Someone to watch over me” – Nerijus Jakštonis, Daina Marcinkevičiūtė

14. A. Abrahamyan, Preliude nr. 19 – Vardan Gyodakyan