VDU MA vyko prof. K. BOBRZECKIO ir A. MIKOLON (Lenkija) meistriškumo kursai

Lapkričio 3-5 dienomis VDU Muzikos akademijoje vyko profesorių Krzysztofo BOBRZECKIO (baritonas) ir Annos MIKOLON (fortepijonas) iš Stanislovo Moniuškos Muzikos akademijos Gdanske, Lenkija dainavimo ir akompanimento meistriškumo kursai.

Kursuose aktyviai dalyvavo VDU MA studentai ir magistrantai.

Dainininkai –  Paulina Tamašauskaitė (doc. B. Sodaitytės kl.), Marius Bytautas (doc. N. Kukulskienės kl.), Viktorija Michailova (doc. R. Novikaitės kl.), Ziqiang Luo (asist. P. Kaminsko kl.), Ugnė Matukaitytė, Karolis Bauža, Paulius Kuliavas ir Emilija Bagdonaitė (prof. S. Martinaitytės kl.).

Pianistai – Lilit Sargsyan, Aušrinė Plonytė, Lauta Katinienė ir Dominykas Šimonis (doc. B. Andriuškevičienės akompanimento kl.), Shuyuan Liu ir Žydrūnė Zamalė (doc. Š. Čepliauskaitės akompanimento kl.), Meiqi Zhang ir Indrė Zinkevičiūtė (lekt. D. Kepežinsko akompanimento kl.)

Džiugu, kad kūrybinėmis idėjomis su svečiais iš Lenkijos pasidalino ir mūsų akademijos dėstytojai – prof. Audronė Eitmanavičiūtė, asist. Paulius Kaminskas, lekt. Raminta Vaicekauskaitė ir asist. Evelina Juraškienė, – ir alumnai – Lukas Katinas ir Svajūnas Birgiolas.