VDU Muzikos akademijos 30-mečio minėjimas

Lapkričio 11 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje vyko profesionalių muzikų rengimo Kauno mieste 30 metų minėjimo koncertas. Diriguojant Jonui Janulevičiui, muzikinius kūrinius atliko VDU Muzikos akademijos simfoninis orkestras, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos moksleivių simfoninis orkestras, VDU Muzikos akademijos choras, chorinio dirigavimo mokyklos „Varpelis“ berniukų ir jaunuolių choras. Koncerte taip pat dalyvavo solistai – profesorių S. Martinaitytės ir A. Eitmanavičiūtės dainavimo klasės studentai: Monika Pleškytė, Gabrielė Kuzmickaitė, Gabrielė Bukinė, Bignan Xu, doc. Ramutės Kalnėnaitės violončelės klasės studentai: Marius Sakavičius, Kasparas Šerpytis, doc. Giedriaus Gelgoto fleitos klasės studentė Rugilė Ambrozevičiūtė, VDU Muzikos akademijos absolventai Egidijus Bavikimas ir Andrius Apšega.

Koncerte skambėjo įvairūs klasikos kūriniai, ištraukos iš operų ir operečių.