VDU Muzikos akademijos dėstytojai ir alumnai mini Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną

2022 kovo 11 d. Senojoje Zapyškio bažnyčioje vyko koncertas-minėjimas skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai. Renginyje dalyvavo Zapyškio laisvalaikio salės folkloro ansamblis „Altonė“ ir sutartinių giedotojų grupė „Devyniaragė“, VDU Muzikos akademijos dėstytojos, tarptautinių konkursų laureatės  mecosopranas Gabrielė Kuzmickaitė, pianistė Kotryna Kaklauskaitė ir alumnis Rapolas Baranauskas (prof. S. Martinaitytės kl.).

Koncerto-minėjimo metu svečiai ir dalyviai skatino atsigręžti į nelengvą laisvės siekio kelią, didžiuotis tuo, kas esame, ir ypač vertinti tai, ką turime. Taip visa širdimi būti ir su Ukrainos žmonėmis, kurie ir šiandien stojo į kovą ir gina tai, kas tautai, valstybei brangiausia – laisvė.

Sveikinimo žodį Kovo 11-osios – jauniausios valstybinės šventės proga, tarė Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo akto signataras Leonas Milčius ir Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Visockas.

Renginio programą pradėjo Zapyškio laisvalaikio salės folkloro ansamblis „Altonė“ (vadovės Jūratė Bytautė ir Miglena Perminienė) ir sutartinių giedotojų grupė „Devyniaragė“ (vadovė Miglena Perminienė).

Koncertą su gražiausiomis lietuviškomis dainomis tęsė dainininkai Gabrielė Kuzmickaitė, Rapolas Baranauskas ir pianistė Kotryna Kaklauskaitė.