Susitikimas Naujojoje Akmenėje

2021 lapkričio 19 d. 12,30 val. Akmenės rajono meno mokykloje vyko VDU Muzikos akademijos prof. Sabinos Martinaitytės ir prof. Audronės Eitmanavičiūtės studentų koncertas ir seminaras „Dažniausiai pasitaikančios klaidos ir jų taisymas“ .

Pirmoje susitikimo su mokyklos bendruomene dalyje vyko koncertas, kuriame dainavo tarptautinių konkursų laureatai Emilija Bagdonaitė, Paulius Katiliavas, Vita Džiulna, Ugnė Matukaitytė, Kristupas Bauža. Ir prof. Sabina Martinaitytė. Pianistė ir koncerto vedėja prof. Audronė Eitmanavičiūtė.

PROGRAMA

1. Kuprevičius, Skalno daina, miuziklas „Devynbėdžiai“ – S. Martinaitytė
  2. A.Mozart, Aria di Figaro, op. „Le nozze di Figaro“ – K. Bauža
  3. Haydn, Rec. ed aria di Euridice, op. „Orfeo ed Euridice“ – E. Bagdonaitė
  4. Moniuszko, Duet Guslarza i Dushy, oratorium „Widma“ – V. Džiulna, P. Katiliavas
  5. K. Oginskis, „Dafne“ – E. Bagdonaitė
  6. Kaveckas, „Susitikt tave norėčiau vėlei“ – K. Bauža
  7. Darzinš, „teici to stundu, to bridi‘ – V. Džiulna
  8. Dell’Acqua, „Vilanelle“ – U. Matukaitytė
  9. Moniuszko, duet, „Krakoviak“ – V. Džiulna, P. Katiliavas
  10. Strauss, Adelės kupletai, operetė „Šikšnosparnis“ – U. Matukaitytė
  11. Kuprevičius, „Tysliavos valsas“ – S. Martinaitytė

Po koncerto jaunieji dainininkai, jų mokytojai ir prof. Sabina Martinaitytė dirbo vienoje salėje, o prof. A. Eitmanavičiūtė dirbo su jaunaisiais pianistais.