VDU Muzikos akademijos sėkmė II tarptautiniame H. Slonickos dainininkų konkurse Suvalkuose

2021 08 19-22 Suwalkuose vyko II Tarptautinis H. Slonickos dainininkų konkursas. Konkurse dalyvavo 64 dainininkai iš įvairių Lenkijos miestų: Varšuvos, Suwalkų, Bialystoko, Gdansko, Wrozlavo, Poznanės ir kt. Lietuvą konkurse atstovavo prof. Sabina Martinaitytė, kuri  jau antrą kartą dalyvauja šio konkurso vertinimo komisijoje. Su dainininkais iš Lenkijos varžėsi ir VDU Muzikos akademijos prof. S. Martinaitytės studentai: U. Matukaitytė M1, Vita Džiulna B4, Kristupas Bauža B2 ir Paulius Katiliavas.

Mūsų studentai pasirodė šauniai. Kristupas Bauža tapo konkurso diplomantu. Vita Džiulna – III premijos laureatė, o Ugnė Matukaitytė – laimėjo II premiją.