XXI amžiaus meno tarptautiniame laureatų konkurse Muzikos akademijos studentai – ir vėl laureatai

THE THIRD INTERNATIONAL VIDEO COMPETITION “21th CENTURY ART” vyko 2021 kovo 20 – birželio 20. Konkurse dalyvavo 68 solistai dainininkai ir 12 akompaniatorių iš Baltarusijos, Ukrainos, Armėnijos, Rusijos, Kinijos ir Lietuvos. Konkurso vertinimo komisijos nariai: pirmininkė prof. Lioudmila Kolos (Baltarusija), prof. Audronė Eitmanavičiūtė (Lietuva), prof. Gayane Geghamyan (Armėnija), doc. Galina Glazunova (Rusija), doc. Gennadii Kabka (Ukraina), prof. Sabina Martinaitytė (Lietuva), Liudmyla Skirko (Ukraina), prof. Elena Stachowska (Ukraina), Elena Veselova (Ukraina).

XXI amžiaus meno tarptautiniame konkurse laureatų mes ir vėl laureatai